قانون جذب

تاريخچه قانون جذب

تا كنون به اين موضوع انديشيده اي كه اين اصل باور نكردني و قانون خارق العاده يعني قانون جذب اصلا چجوري شناخته شد و اولين بار چه افرادي متوجه قدرت آن شدند و بعد از فهميدن پاسخ اين سوال كه قانون جذب چيست توانستند زندگي خود را مملو از نعمات و حس رضايت، شادي و خوشبختي كنند؟ تاريخچه قانون جذب برميگردد به صدها سال قبل، همانجايي كه  بوداي جاويد ( immortal Buddha ) به حضور آن پي برد و اين چنين عنوان كرد كه:

(( به هر فردي كه تبديل مي شويد ناشي از تفكراتي است كه داريد )).

 اين اعتقاد كه اولين بار توسط بوداي جاويد مطرح شد و با مرور زمان گسترش يافته و جان گرفت، پايه و اساس قانون جذب را تشكيل ميدهد. با گذشت زمان و گسترش و اشاعه اين مفهوم در غرب مفهومي مطرح شد تحت عنوان كارما كه اعتقادي است برپايه ضرب المثل معروف از هر دستي بدهي، از همان دست ميگيري، كه درميان مردم جوامع مختلف بسيار محبوب است.

اكنون بعد از گذشت قرن ها قانون جذب در ميان مردم به اين شكل جا افتاده است كه، هر رفتار و عمل شما، خواه شادي يا عصبانيت و هر احساس ديگري در نهايت آن چيزي است كه بازخوردش را در زندگي شخصيتان مشاهده خواهيد كرد. اينكه شما بدانيد ايده قانون جذب از ساليان بسيار دور تا كنون درميان مردم رواج داشته و افراد زيادي از آن جواب گرفته اند اين تئوري را در ذهن شما ايجاد ميكند كه قانون جذب مطلب جديدي نيست.

اصول اصلي قانون جذب را مي توان در آموزه هاي بسياري از تمدن ها و گروه هاي مذهبي نيز كشف كرد.

به عنوان مثال، در ضرب المثل ۲۳:۷، چنين آمده است:

(( همانطوريكه انسان در قلب خود فكر مي كند، شخصيت واقعي او نيز اين چنين است )).

آيا قانون جذب واقعي است؟

قانون جذب چيست نتايج قانون جذب - نمونه هايي از قانون جذب

در پاسخ به اين سوال كه آيا قانون جذب واقعي است يا نه بنظرم تنها به نتايجي كه موافقان و مخالفان اين قانون بدست آورده اند توجه كنيد. نتايج افراد نشان ميدهد كه حرفي كه ميزنند تا چه اندازه ميتواند صحت داشته باشد. من نيز زماني كه براي اولين بار فيلم راز را ديدم نسبت به مفهوم قانون ارتعاش كائنات ترديد كردم. واقعا قانون جذب را نتوانستم درك كنم. حتي يادم هست زماني كه مقاله‌‌اي خواندم كه مي‌گفت خانم راندا برن قصدش سود تجاري بوده، ترديم بيشتر شد. شايد شما نيز وقتي مي‌بينيد كه من محصولات و حتي “دوره آموزش قانون جذب” را مي‌فروشم به شما حق مي‌دهم كه ترديدتان بيشتر هم شود. من حتي در شركت كنندگان دوره غير حضوري نخبگان قانون جذب ، اين ترديد را مي بينم.

اين ويدئو را حتما ببينيد: كليپ تصويري قانون جذب در سه دقيقه

در سرتاسر تاريخ بارها سخن از قانون جذب كائنات به ميان آمده است تا جايي كه بسياري از شاعران، هنرمندان، دانشمندان معروف و متفكران فوق العاده مانند شكسپير، كوين ترودو ، نيوتن و بتوون همه اين پيام را در تمام كارها و آثارشان منتقل كرده اند. هم اكنون هم انسان هاي موفق زيادي نظير آنتوني رابينز، ناپلئون هيل، باب پراكتور، اندرو كارنگي، بروس ليپتون و صدها الگوي موفقيت ديگر در جهان از طرفداران قانون جذب هستند و بيش از ۵,۸ كاربر در فيس بوك تجربه موفقيت هاي خود از قانون جذب را نقل كرده اند. البته كه تيم راز موفقيت هم كوشيده است بانك اطلاعاتي گسترده اي از نتايج درخشان كاربران سايت جمع آوري كند كه براي مشاهده آنها ميتوانيد به صفحه تجربيات مراجعه كنيد.

حتما بخوانيد: براي خواندن نظرات كاربران شركت كننده در دوره هاي محمود جولايي كليك كنيد.

آيا هنوز قانون جذب را قبول نداريد؟

قانون جذب چيست-راز موفقيت
  • آيا تصور مي‌كنيد كه قانون جذب فقط در مورد چيزهاي كوچك جواب مي‌دهد؟
  • يا شايد به اين باور رسيده‌ايد كه قانون جذب فقط گاهي و ياد تنها در مورد افراد خاصي جواب مي‌دهد؟
  • يا شايد هزاران سؤال و ابهام ديگر در رابطه با چگونگي كاركرد قانون جذب در ذهن داريد.

قبل از ادامه مقاله خواهش ميكنم مقاله : اثبات قانون جذب از طريق فيزيك كوانتوم را مطالعه كنيد.

فقط يك پاسخ به تمام ابهامات درباره عملكرد قانون جذب

قانون جذب - مراحل قانون جذب - كتاب قانون جذب

كمي با خود روراست باشيد: با پذيرش يا رد كردن قانون ارتعاش، به چه نتايجي مي‌رسيد يا رسيده‌ايد؟؟؟

  • كمي منصف باشيد، اگر قانون جذب آرزوها درست باشد چه؟!
  • اگر اين باور و قانون ارتعاش كاينات زندگي شما را زير و رو كرد چه؟
  • در گذشته با رد قانون راز يا همان قانون جذب،چه فرصت‌هايي را از دست داده‌ايد؟
  • در تمام اين سال‌ها با ترديدهاي خود نسبت به قانون ارتعاش و بسياري اصول ديگر به كجا رسيده‌ايد؟
  • اگر قانون ارتعاش و جذب را بپذيريد و اجرا كنيد چه تغييري در حال و شرايط زندگيتان ايجاد ميشود؟

اگر همچنان ابهامات و ترديدهايي داشتيد، مي‌توانيد زير اين پست در بخش نظرات سوالات و ابهامات خود را مطرح كنيد. من همه سوالات را جواب خواهم داد.

چگونه به قانون جذب ايمان بياوريم

براي اينكه در شما انگيزه باورپذيري ايجاد كنم، به شما اين تضمين را مي‌دهم كه اگر ۱۲ اصل زير را به‌عنوان اعتقادات ۱۲ گانه ذهني خود نسبت به كاركرد قانون ارتعاش در تمام جوانب زندگي بكار بگيريد، در كمتر از يك هفته معجزات، يكي پس از ديگري در زندگي شما رخ خواهد داد. پس لطفا، باايمان و باور قوي ادامه مقاله را بخوانيد و روي هر اصل كمي فكر كنيد، كمي تصميم بگيريد و اقدام موثر و مفيد را شروع كنيد تا درياي ذهن شما را با چالش و هيجان و احساس، متلاطم كند.

مراحل قانون جذب {۱۰۰% كاربردي}

راستش را بخواهيد بنظر من قانون جذب دقيقا شبيه به غول چراغ جادو است! كافيست كه آن را در اختيار داشته باشيد، آن زمان است كه زندگيتان به طرز شگفت انگيزي شروع به تغيير و تحول ميكند. بديهي است براي استفاده از اين قول چراغ جادوي شگفت انگيز كافيست طرز استفاده از آن را بلد باشيد و بتوانيد آن را احضار كنيد.از اين رو با ما همراه باشيد تا در اين مقاله بدون فوت وقت در چهار مرحله كاربردي مراحل قانون جذب را به روشني برايتان شرح دهيم و به آموزش قانون جذب بپردازيم.

مرحله اول استفاده از قانون جذب: تصميم گيري!

مرحله تصميم گيري اولين قدم و اولين مرحله از مراحل قانون جذب و از سري مهم ترين مراحل قانون جذب است. در ابتدا بايد دقيقا تصميم بگيريد كه چه چيزي را ميخواهيد.پيشنهاد ميكنيم اهداف و خواسته هاي خود را دقيقا مشخص كنيد، حتي اگر ميتوانيد آنها را يادداشت كنيد. آنگاه در گام هاي بعدي يكي يكي، اقدام به جذب خواسته هاي خود كنيد. اين مرحله از مراحل قانون جذب را خيلي جدي بگيريد،در هر موردي از جمله قانون جذب عشق و قانون جذب پول و حتي جذب جفت روحي كارساز است. با استفاده از قانون جذب آنها را جذب كرده و به خواسته ها و آرزوهايشان برسند. براي اين كار پيشنهاد ميكنيم كه همين الان يك دفترچه يادداشت زيبا تهيه كنيد و تمام اهداف و آرزوهايتان را با تك تك جزئياتش يادداشت كنيد. همين كار ساده گامي عالي براي رسيدن به روياهايتان است.

تمرين مرحله اول استفاده ازقانون جذب:

همين الان اقدام به نوشتن كنيد. هرچيزي را كه مي خواهيد و هر آرزويي كه داريد، با مشخصات كامل و واضح بنويسيد. فراموش نكنيد كه در اين مرحله هرچه با شفافيت بيشتري اقدام به نوشتن اهدافتان بكنيد، كائنات با سرعت بيشتري پاسختان را مي دهند.زندگي، پديده‌اي ايستا نيست؛ تنها دو گروه نمي‌توانند انديشه‌هاي خود را عوض كنند: ديوانگان تيمارستان و مردگان گورستان. اورت ديركسن

فيزيك كوانتوم و ثروت

مرحله دوم استفاده از قانون جذب: درخواست كردن!

و اما مرحله دوم از سري مراحل قانون جذب درخواست كردن اهدافتان است. بعد از اين كه مرحله اول را اجرا كرديد و خواسته هايتان را نوشتيد حالا نوبت آن رسيده كه از كائنات درخواست كنيد و اما بهترين روش درخواست از كائنات اين است كه مجددا به تمام جزئيات اشاره كنيد. پس اگر مرحله اول را به خوبي اجرا كرده باشيد موشك خواسته هاي شما به سمت كائنات ارسال ميشود.

مثال: به دنبال جذب يك رابطه خاص هستيد، تمام جزيات رفتاري و اخلاقي فردي را كه ميخواهيد به زندگيتان جذب كنيد با جزئيات بنويسيد. مثلاً: من خيلي خوشحالم كه با فردي در رابطه عاشقانه هستم كه مهربان و خوش صحبت است و هر روز دست در دست هم به محل كارمان ميرويم.

فقط اين نكته مهم رو يادتان باشد كه! به هيچ عنوان از فعل آينده استفاده نكنيد، مثلا نگوييد كه من آن زن يا مرد روياي را در زندگي ام خواهم داشت. بلكه خواسته خود را به زبان حال بنويسيد. انگار كه همين الان به خواسته و هدفتان رسيده ايد. تا جاي كه ميتوانيد از چاشني احساس استفاده كنيد. سعي كنيد نوشته اي كه تهيه مي كنيد سرشار از كلماتي باشد كه از نظر احساسي حالتان را خوب ميكند. اين نكته رو فراموش نكنيد كه استفاده از كلمات احساسي حال دلتان را خوب ميكند، و زماني كه حالتان خوب باشد قدرت ارتعاشاتي كه به كائنات ارسال ميكنيد بيشتر است. نكته اي كه خواهش ميكنم همواره گوشه اي از ذهنتان داشته باشيد اين است كه، احساسات شما با ضمير ناخود آگاهتان ارتباط مستقيم دارد. يادتان باشد كه اگر ميخواهيد فركانس خود را همچنان در نقطه قوت خود نگهداريد، بايد هرروز درخواست هاي خود را به كائنات ارسال كنيد و هر روز به روياهايتان فكر كنيد. پيشنهاد ميكنيم يك چك ليست از اهداف، آرزوها و خواسته هايتان داشته باشيد و آنها را به صورت روزانه(ترجيحا در ساعات خاصي) مرور كنيد.

تمرين مرحله دوم استفاده از قانون جذب:

اهدافي كه در مرحله قبل با جزئيات كامل نوشتيد به صورت روزانه مرور كنيد. اين كار باعث مي شود شما روي خواسته هايتان تمركز كنيد. هرچه تمركز شما بيشتر باشد قدرت فركانستان و در نتيجه سرعت محقق شدن خواسته هايتان بيشتر است.

مرحله سوم استفاده از قانون جذب: تجسم كردن!

قانون جذب

يكي ديگر از مراحل مهم از سري مراحل قانون جذب تجسم كردن درخواست ها است. تجسم روياها يكي از مهم ترين كارهايي است كه بسياري از مردم  براي جذب رخ داد هاي دلخواه به زندگيشان انجام مي دهند. تجسم آرزوها تكنيكي بسيار قدرتمند و كاربردي است كه مورد تاييد دانشمندان نيز قرار گرفته است. اين تكنيك علمي راهكاري عالي براي تحقق اهداف، آرزوها و خواسته ها است.

مثلا: اگر همين الان تصور كنيد كه يك لواشك بسيار ترش و آبدار را بين دندان هايتا گذاشته و در حالي كه بوي ترشي آن در مشامتان پيچيده است آن را مزه مزه ميكنيد. ميبينيد كه با تجسم اين مورد بزاق دهانتان ترشح شده است.

از نظر علمي زماني كه انسان موضوعي را تجسم ميكند، مغز فرد شروع به ساخت مسيرهاي عصبي جديد ميكند، كه اين امر باعث كم شدن فاصله دنياي فيزيكي و دنيايي كه تجسم كرده ايد مي شود.

تذكر: فراموش نكنيد كه قانون جذب به اين معنا نيست كه يك بار تجسم كنيد و به اهداف و آرزوهايتان برسيد. تجربه تمام افرادي كه از قانون جذب استفاده ميكنند اين را به وضوح نشان مي دهد كه راه استفاده از قانون جذب تجسم مداوم و روزانه است. پيشنهاد ميكنيم براي تجسم كردن قبل و بعد از خواب را انتخاب كنيد، چرا كه در اين زمان وارد زمان آلفا مي‌شويد. لطفا فراموش نكنيد كه “تكرار مادر تمام مهارت ها است” پس اگر ميخواهيد از قانون جذب نتيجه بگيريد، آنقدر تمرين هايتان را تكرار كنيد تا تك تك آنها ملكه ذهنتان شود.

تمرين مرحله سوم از قانون جذب:

روزانه ساعاتي را براي تجسم كردن در نظر بگيريد، در اين ساعات تجسم خلاق را تمرين كنيد. مكاني ساكت و آرام كه در آنجا بيشترين آرامش را داريد انتخاب كنيد هر روز در ساعات مشخصي در آنجا بنشينيد و تجسم كنيد كه به تمام خواسته هايتان رسيده ايد.

دستاورد دوست عزيزي از همراهان راز موفقيت از زبان استاد:

«در تمام سالهاي كه قانون جذب تدريس كردم يكي از عمده مشكلات من آموزش تجسم كردن به دانش جويانم بود. عزيزي را بخاطر دارم كه ارتعاشي عالي داشت و ذهنش از هرگونه افكار منفي عاري بود. تمرين هدفگذاري كه برايم ارسال كرده بود تقريبا بي نقص بود و در كل انرژي اش حال همه ما را بهتر مي كرد اما روند جذبش بسيار كند بود بخصوص در جذب پول عملكرد ضعيفي داشت. پس از هفته ها كلنجار متوجه شدم كه در تجسم و تصوير سازي ذهن كوچكي دارد از چنان عزت نفس تضعيف شده اي برخوردار بود كه نميتوانست حتي به مدت سي ثانيه با حس خوب اهداف خود را تجسم كند راستش را بخواهيد طرحواره نقص و شرم داشت و مدام حالش بد ميشد و حس ميكرد كار بيهوده اي انجام ميدهد. مدت ها با او كلنجار رفتم تا بالاخره توانست در ليست اهدافش فعل زمان حال را جايگزين افعال زمان آينده بكند. به طور مثال “ماشين مزدا۳” را با جمله من همين حالا يك ماشين مزدا۳ زيبا دارم عوض كرد. كم كم توانست تجسم و تخيل كند. يك روز مي نوشت الان ماشينم را كارواش بردم روز ديگر مي نوشت روكش صندلي ها را عوض كردم و… كار به جاي رسيد كه ديگر از افكار گذشته استفاده ميكرد مثلا من از قبل اون ماشين مزدا۳ رو داشتم…يك روز كه بچه ها در گروه از جذب هاي خود مي گفتند در كمال ناباوري بسياري از دوستانش عكس يك مزدا۳ با همان رينگ و لاستيك و روكش و رنگ را گذاشت.»
براي ديدن نتايج و دستاورد هاي دوستان راز موفقيتي ما كليك كنيد.

مرحله چهارم استفاده از قانون جذب: شكرگزاري كردن.

شكرگزاري در قانون جذب از مراحل بسيار تاثير گزار در استفاده از قانون جذب است، كه اگر با حس خوب انجام شود نتايج درخشاني را به همراه خواهد داشت. وقتي شما با احساس خوب نسبت به موضوعي شكرگزار هستيد، ارتعاشات قوي تري به كائنات ارسال مي كنيد. در اصل وقتي بابت چيزي شكرگزاري مي كنيد اين پيام را به كائنات ارسال مي كنيد كه به خواسته خود رسيده ايد. وقتي يك خواسته يا تمايل ارضا شود انرژي بسياري آزاد ميشود. كائنات از همين انرژي استفاده مي كنند تا خواسته شما را محقق سازند. قانون شكرگزاري اين پيام را منتقل مي كند كه، شما به جاي شكايت كردن از زندگي خود راضي هستيد. اين موضوع ارتعاش شما را دو چندان مي كند و باعث مي شود كه معجزه رخ دهد.

تمرين مرحله اخر استفاده از قانون جذب:

همين حالا اقدام كرده و يك ليست شكرگزاري تهيه كنيد. بابت تمام آنچه كه داريد يا مي خواهيد جذب كنيد شاكر خداوند باشيد. فراموش نكنيد كه هرچه جرئي تر بنويسيد احساس بهتر و درنتيجه فركانس بالاتري خواهيد داشت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *